LÉTO

LÉTO je pro mě období malých překvapení a radostí. Neplánuji dovolenou (v tradičním slova smyslu). Mám naplánované uskutečnění několika výstav, přehlídek oděvů, vedení letních kurzů (viz. pozvánky a kurzy). Setkání s přáteli, rodinnou sešlost i výlety s vnoučaty. Prostě léto jako každý rok, práce spojená s odpočinkem, proložená teplem a sluníčkem, občasným deštíkem a letní bouří, vůní dozrávajícího obilí, lesa, kravína i městské ulice.

Daleko intenzivněji vnímám krásu kolem sebe. Ranní přivonění k čajové růži, snídaně na terase, psaní či paličkování za zvuků bublajícího potůčku v Bystřeci střídají kopečky v Poniklé. Kurzy plné nadšených lidiček, pivíčko u Stodoly po dni učení, večerní šum v roubence na Kejnose (probereme, co se v kterém kurzu stalo přes den, ale i co nás čeká v budoucnu blízkém i dalekém, co děti, rodiny, práce… jen nemoci musí zůstat za dveřmi). Nebudu dále popisovat, co mě v tomto létě čeká. Na vše se těším a raduji se.

Každý z nás to má jiné, každý se těší z léta jinak. Důležité je si LÉTO prožít v pohodě, radosti a nadšení …A TO VÁM VŠEM Z CELÉHO SRDCE PŘEJI…

Pokud při tom letním bloudění zavítáte na některou akci (které se zúčastní i moje maličkost) budu jen ráda.

Příspěvek byl publikován v rubrice Z mého notesu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.