A je tu září

Většina mých halenek, šatiček a jiných kreací, které jsem vytvořila na jaře, si našla své nové majitelky. Jsem z celého srdce ráda, že se skoro celá moje letní kolekce prodala a všem vám za vaši přízeň a zájem děkujiiii.

Pro všechny své zákaznice a nositelky mých originálů, připravuji kolekci teplejších kabátků či halenek. Část mé nabídky najdete již nyní v rubrice „Prodej“. V mém ateliéru si vše můžete prohlédnout, vyzkoušet či zakoupit. Pokud máte zvláštní přání, mohu vám originál vyrobit přímo pro vás na zakázku. Stačí zavolat 605443514 a domluvit se se mnou.  

Nacházíme se ve velmi chaotické době. Letní kurzy i akce, které jsme měli naplánované, proběhly – troufám si napsat – v pohodě a nadšení všech zúčastněných. Nyní se již rozběhly kurzy ve spolku (jde o poslední náhradní lekce) a v říjnu začínáme s kurzy novými – jejich přehled naleznete na www.vsur.cz – kalendář kurzů pro období říjen 2020 – leden 2021.

V jednotlivých kurzech se vždy sejde maximálně 10 lidí a tak nehrozí, že bychom nějak při společných setkáváních riskovali své zdraví. Naopak, naše setkávání v „Holečkové“ podpoří duševní zdraví i radost z žití. Proto budu uskutečnění všech naplánovaných aktivit spolku i moje vlastní co nejvíc prosazovat a snažit se je uskutečnit (pochopitelně dle dané situace).

Velkou akcí je pro mě i náš spolek konání KRAJKÁŘSKÝCH A ŘEMESLNÝCH TRHŮ, které se uskuteční v sobotu 14. a neděli 15. listopadu. Vzhledem k tomu, že Jarní trhy byly zrušeny, doufáme v setkání všech nadšenců řemesel na podzim. 

Držte nám palce, ať vše v klidu a s radostí DÁME.

Příspěvek byl publikován v rubrice Z mého notesu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.