NOVÝ ROK

 

Raději mám označení DALŠÍ. Další rok v mém životě s rodinou, přáteli, kamarády, posluchačkami a vůbec všemi milými lidičkami…to má pro mě velkou cenu a děkuji, že vás mám a že si vás budu užívat i v roce 2022.

Bez ohledu na covid, různá opatření a doporučení se snažím zachovat chladnou hlavu a být optimista. Rok 2022 je rokem, kdy náš Vzdělávací spolek uměleckých řemesel oslaví 30 let od založení. Budeme trochu slavit, trochu vzpomínat, trochu plánovat a vytvářet další krásy. K tomu se váže i několik výstav, přehlídek a akcí, které máme naplánované a optimisticky věříme, že je bude možné uskutečnit… vždy vás budu včas informovat.

Již mnohokrát jsem psala, že zimní čas je pro mne obdobím, kdy jsem zalezlá doma u šicích strojů, tkalcovských stavů, herdule a paliček. S pastelkou nebo jehlou v ruce připravuji, vymýšlím a tvořím krásu. Letos to bude stejné. Téma 30 let spolku, radost ze života, představení řemesel, která stále žijí, vytvoření krásy nové, to vše potřebuji vymyslet, připravit a spolu s ostatními udělat. Proto musím zimní čas co nejlépe využít.

To poslední, co jsem vytvořila v loňském roce, přikládám na fotografii. Zase šlo o vánoční deku. Určenou pro kamarádku Ivanu a její vnučku Izi. Vidím je, jak jsou zachumlané v Bambulkové dece a sledují pohádku. Ani přesně nevím, kolik jsem jich již udělala. Asi je (až budu mít volnou chvilku), spočítám…fotky některých naleznete v mém notesu z dřívějších let.

Přeji vám všem v tom novém, dalším roce mnoho optimismu, štěstí a radosti

Dana

Příspěvek byl publikován v rubrice Z mého notesu. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.