Prodej

Oděvy a oděvní doplňky s logem DM jsou originální a jedinečné. Od návrhu, přes barvení, paličkování či šití krajky, tkaní apod. po stříhání a šití vytvářím vše sama ve své dílně, kde jediným zaměstnancem a zaměstnavatelem jsem já sama.

Své oděvy představuji na přehlídkách a akcích po celé republice a i v zahraničí (informace o akci se vždy objeví na stránkách). Většina přehlídek je prodejní a tak oděvy putují z mola rovnou k zákaznicím.

——————————–

Na fotografiích je zobrazena (s popisem a cenou) jen část mojí tvorby. Další fotografie jsou informativní. Podle vašeho přání mohu oděvy upravit, nebo vytvořit podobný (jiná barva, velikost apod.). Záměrně neuvádím velikost výrobků, neboť originál mých oděvů je i v tom, že některý padne dámám i slečnám různých velikostí… mám ráda, když si je zákaznice vyzkouší a sama zjistí, jak ji obleček sluší.

Při osobní návštěvě v mém ateliéru DM v Holečkové ul. 61, Praha 5, naleznete mnoho oděvů a doplňků z tvorby mé i dalších výtvarnic.

U všech zobrazených fotografií a předmětů se barvy ve skutečnosti mohou lišit v závislosti na nastavení konkrétního monitoru.

 

 Kolekce oděvů tvořená podle nápadů z mojí nové knihy Šikmé tkaní

Kolekce halenek z bavlny, viskózy a lnu zdobené aplikací, strojovou krajkou, výšivkou a batikou v cenové relaci 900,- až 1600,- Kč. Pokud je součástí halenky ručně paličkovaná, nebo šitá krajka cena pohybuje od 2100,- Kč výše.

Kolekce šatiček z bavlny, viskózy a lnu zdobené aplikací, strojovou krajkou, výšivkou a batikou v cenové relaci 1300,- až 2200,- Kč. Při aplikaci ručně paličkované krajky se cena pohybuje od 3000,- Kč výše.

Kolekce kabátků. Preferuji použití přírodních materiálů jako je dyftýn a manžestr. Kabátky jsou zdobené leptem, ručním tkaním, aplikací a batikou. Většinou jsou s podšívkou. Zimní kabátky s podšívkou flanelovou nebo fleecovou. Cenové rozpětí je od 2800,- do 3500,- Kč.