Oděvy a oděvní doplňky s logem DM jsou originální a jedinečné. Od návrhu, přes barvení, paličkování či šití krajky, tkaní apod. po stříhání a šití vytvářím vše sama ve své dílně, kde jediným zaměstnancem a zaměstnavatelem jsem já sama.

Své oděvy představuji na přehlídkách a akcích po celé republice a i v zahraničí (informace o akci se vždy objevují na stránkách). Většina přehlídek je prodejní a tak oděvy putují z mola rovnou k zákaznicím.

Ke své oděvní profesi jsem přidala ještě malou spisovatelskou. Knihu „Šikmé tkaní“ o technlogii tohoto typu tkaní jsem spolu s fotografem Pavlem Křepinským vydala v roce 2023 v nakladatelství Grada.

Knihu si můžete zakoupit v knihkupectví. Ale knihu s podpisem (329,- Kč) a rámeček 20 x 20 (470,- Kč) si můžete zakoupit u mě v ateliéru. Mohu poslat i na dobírku. Rámeček 10 x 10 je bohužel momentálně vyprodán.

——————————–

Na fotografiích je zobrazena jen část mojí tvorby. Popis a cena je pouze informativní, neboť část modelů je záhy prodána. Není ale pro mě problém podle prodaného modelu vytvořit podobný (barva, velikost apod.). Záměrně neuvádím velikost výrobků, neboť originál mých oděvů je i v tom, že některý padne dámám i slečnám různých velikostí… mám ráda, když si je zákaznice vyzkouší a sama zjistí, jak ji obleček sluší.

Při osobní návštěvě v mém ateliéru DM v Holečkové ul. 61, Praha 5, naleznete mnoho oděvů a doplňků z tvorby mé i dalších výtvarnic.

U všech zobrazených fotografií a předmětů se barvy ve skutečnosti mohou lišit v závislosti na nastavení konkrétního monitoru.

 

 Kolekce oděvů tvořená podle nápadů z mojí nové knihy Šikmé tkaní

Kolekce halenek z bavlny, viskózy a lnu zdobené aplikací, strojovou krajkou, výšivkou a batikou v cenové relaci 900,- až 1600,- Kč. Pokud je součástí halenky ručně paličkovaná, nebo šitá krajka cena pohybuje od 2100,- Kč výše.

Kolekce šatiček z bavlny, viskózy a lnu zdobené aplikací, strojovou krajkou, výšivkou a batikou v cenové relaci 1300,- až 2200,- Kč. Při aplikaci ručně paličkované krajky se cena pohybuje od 3000,- Kč výše.

Kolekce kabátků. Preferuji použití přírodních materiálů jako je dyftýn a manžestr. Kabátky jsou zdobené leptem, ručním tkaním, aplikací a batikou. Většinou jsou s podšívkou. Zimní kabátky s podšívkou flanelovou nebo fleecovou. Cenové rozpětí je od 2800,- do 3500,- Kč.